Tag1 D7ES (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Never
eo: Neniam

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Project not supported
eo: Projekto ne subtenata

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
eo: Ĉi tiu projekto estas ne plu subtenata, kaj ne plu elŝuteblas. Estas forterekomendita malŝalti ĉion rilate al ĉi tiu projekto!

en: No available releases found
eo: Neniuj disponeblaj eldonoj trovitaj.

en: Release revoked
eo: Eldono senvalidigita

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
eo: Via nuna instalita eldono estas malvalidigita, kaj ne plu elŝuteblas.Estas forte rekomendita malŝalti ĉion en ĉi tiu eldono!

en: Release not supported
eo: Eldono ne subtenata

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
eo: Via nuna instalita eldono ne plu estas subtenata, kaj ne plu elŝuteblas.Estas forte rekomendita malŝalti ĉion en ĉi tiu eldono!

en: Invalid info
eo: Nevalidaj informoj

en: Unknown release date
eo: Nekonata eldona dato
