Tag1 D7ES (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Never
jv: Ora tahu

en: Advanced
jv: Mahir

en: Project not supported
jv: Proyek ora didukung

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
jv: Proyek iki uwis ora didukung manèh, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā proyek iki diajabaké banget!

en: No available releases found
jv: Ora ānā rilis cumawis sing ditemokaké

en: Release revoked
jv: Rilis dicabud

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
jv: Rilis instalasi Sampéyan saiki uwis dicabud, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā rilis iki utāwā dianyari versine diajabaké banget!

en: Release not supported
jv: Rilis ora didukung

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
jv: Rilis instalasi Sampéyan saiki uwis ora didukung, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā rilis iki utāwā dianyari versine diajabaké banget!

en: Invalid info
jv: Infoné ora sah

en: Unknown release date
jv: Tanggal rilis ora dikenali

en: No available update data
jv: Ora ānā update-tan data cumawis
