Tag1 D7ES (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Never
lt: Niekada

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Project not supported
lt: Projektas nepalaikomas

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas daugiau nepalaikomas, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Release revoked
lt: Laidos atšaukta

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida atšaukta, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Release not supported
lt: Laida nepalaikoma

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida nebepalaikoma, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Invalid info
lt: klaidinga informacija

en: Unknown release date
lt: Nežinoma laidos data

en: No available update data
lt: Nėra galiojančių atnaujinimo duomenų
