Tag1 D7ES (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Never
no: Aldri

en: Advanced
no: Avansert

en: Project not supported
no: Prosjektet er ikke støttet

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet støttes ikke lenger, og kan ikke lastes ned. Det anbefales på det sterkeste å deaktivere alt som hører til dette prosjektet!

en: No available releases found
no: Ingen tilgjengelige oppdateringer funnet

en: Release revoked
no: Utgivelse tilbakekalt

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
no: Den versjonen du har installert har blitt trukket tilbake, og kan ikke lastes ned lenger. Det anbefales på det sterkeste å oppgradere eller deaktivere alt som hører til denne versjonen!

en: Release not supported
no: Versjonen er ikke støttet

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
no: Den versjonen du har installert støttes ikke lenger, og kan ikke lastes ned. Det anbefales på det sterkeste å oppgradere eller deaktivere alt som hører til denne versjonen!

en: Invalid info
no: Ugyldig info

en: Debugging
no: Feilsøking

en: Unknown release date
no: Ukjent utgivelsedato

en: No available update data
no: Ingen tilgjengelige opplysninger om oppdatering
