Tag1 D7ES (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Project not supported
sq: Suporti i fotografive

en: Release revoked
sq: Version jashtë qarkullimit

en: Release not supported
sq: Version i pasuportuar

en: Invalid info
sq: Përmbajtje e pavlefshme.

en: Unknown release date
sq: Datë e panjohur lëshimi

en: No available update data
sq: Asnjë e dhënë përditësimi në dispozicion.
