Tag1 D7ES (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Never
tr: Asla

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Project not supported
tr: Proje desteklenmiyor

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
tr: Bu proje artık desteklenmiyor ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: No available releases found
tr: Kullanılabilir sürüm bulunamadı

en: Release revoked
tr: Sürüm feshedildi

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
tr: Kurulu sürümünüz feshedildi ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: Release not supported
tr: Sürüm desteklenmiyor

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
tr: Şu anda kurulu sürümünüz artık desteklenmiyor ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: Invalid info
tr: Geçersiz bilgi

en: Debugging
tr: Hata ayıklama

en: Unknown release date
tr: Bilinmeyen sürüm tarihi

en: No available update data
tr: Mevcut güncelleme verisi yok
