Tag1 D7ES (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Never
uk: Ніколи

en: Advanced
uk: Розширені

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Project not supported
uk: Проект не підтримується

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проєкт більше не підтримується і недоступний для завантаження. Настійливо рекомендовано вимкнути все, пов'язане з цим проєктом!

en: No available releases found
uk: Доступних версій не знайдено

en: Release revoked
uk: Версію відкликано

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Наразі встановлена версія була відкликана і більше недоступна для завантаження. Рекомендовано вимкнути все, що міститься в цій версії, або виконати оновлення!

en: Release not supported
uk: Версія не підтримується

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Наразі встановлена версія відтепер не підтримується і більше недоступна для завантаження. Рекомендовано вимкнути все, що міститься в цій версії, або виконати оновлення!

en: Invalid info
uk: Неприпустима інформація

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Unknown release date
uk: Невідома дата версії

en: No available update data
uk: Дані про доступні оновлення відсутні

en: Payload
uk: Корисне навантаження
