Tag1 D7ES (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Never
az: Heç vaxt

en: Advanced
az: Əlavə

en: Project not supported
az: Layihə dəstəklənmir

en: No available releases found
az: Heç bir mövcud buraxılış tapılmadı

en: Release revoked
az: Buraxılış ləğv edildi

en: Release not supported
az: Buraxılış dəstəklənmir

en: Invalid info
az: Yanlış məlumat

en: Debugging
az: Sazlama

en: Unknown release date
az: Naməlum buraxılış tarixi
