Tag1 D7ES (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Project not supported
fi: Projektia ei tueta

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fi: Tätä projektia ei enää tueta, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme, että poistat käytöstä kaiken tähän projektiin liittyvän!

en: No available releases found
fi: Julkaisuja ei ole saatavilla

en: Release revoked
fi: Julkaisu on kumottu

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fi: Käytössäsi oleva julkaisu on peruttu, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme, että poistat kokonaan käytöstä tämän julkaisun tai päivität sen.

en: Release not supported
fi: Julkaisua ei tueta

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fi: Käytössäsi olevaa julkaisua ei enää tueta, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme, että poistat kokonaan käytöstä tämän julkaisun tai päivität sen.

en: Invalid info
fi: Virheelliset tiedot

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Unknown release date
fi: Tuntematon julkaisupäivämäärä

en: No available update data
fi: Päivitystietoja ei ole saatavilla
