Tag1 D7ES (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Never
sk: Nikdy

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Project not supported
sk: Projekt nie je podporovaný

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sk: Podpora pre tento produkt skončila a už ho nie je možné viac stiahnuť. Veľmi odporúčame zakázať všetko čo súvisí s týmto projektom.

en: No available releases found
sk: Neboli nájdené nové vydania

en: Release revoked
sk: Vydanie zrušené

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sk: Vaše súčasné vydanie už nie je k dispozícii na stiahnutie a nebude viac podporované. Veľmi odporúčame vypnutie všetkého, čo obsahuje toto vydanie!

en: Release not supported
sk: Nepodporovaná verzia

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sk: Vaša nainštalovaná verzia už nie je podporované a ani viac nie je dostupná na stiahnutie. Doporučujeme zakázať všetko z tohoto vydania, alebo aktualizovať na novú verziu.

en: Invalid info
sk: Neplatné informácie

en: Unknown release date
sk: Neznámy dátum uverejnenia

en: No available update data
sk: Žiadne dostupné údaje aktualizácie
