Tag1 D7ES (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Never
sl: Nikoli

en: Project not supported
sl: Projekt ni podprt

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sl: Ta projekt ni več podprt in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje vsega, povezanega s tem projektom!

en: No available releases found
sl: Na voljo ni nobene izdaje

en: Release revoked
sl: Izdaja je preklicana

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sl: Trenutno nameščena izdaja je bila preklicana in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje ali nadgradnja vsega, povezanega s tem projektom.

en: Release not supported
sl: Izdaja ni podprta

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sl: Vaša trenutno nameščena izdaja ni več podprta in ni več na voljo za prenos. Priporočeno je takojšnje onemogočenje ali nadgradnja vsega, povezanega s tem projektom.

en: Invalid info
sl: Neveljavni podatki

en: Unknown release date
sl: Neznan datum izdaje
