Tag1 Quo (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Configuration
ug: لايىھە
