Tag1 Quo (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Status
gd: Staid

en: Type
gd: Seòrsa

en: Enabled
gd: An comas

en: Filename
gd: Ainm an fhaidhle

en: Advanced
gd: Adhartach

en: Configuration
gd: Rèiteachadh
