Tag1 Quo (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: Version
is: Útgáfa

en: Name
is: Nafn

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Review
is: Yfirlestur
