Tag1 Quo (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Name
ml: പേര്

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്
