Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: More
af: Meer

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: Path
af: Pad

en: Vocabulary
af: Woordeskat
