Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: More
ar: المزيد

en: Tags
ar: وسوم

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Path
ar: المسار

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Block count
ar: كتلة العد
