Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Reset
ast: Reafitar

en: Path
ast: Camín

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
