Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Description
bg: Описание

en: More
bg: още...

en: Tags
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Path
bg: Път

en: Vocabulary
bg: Речник

en: more tags
bg: още тагове
