Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Path
bs: Putanja

en: Vocabulary
bs: Riječnik
