Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: More
cy: Mwy

en: Tags
cy: Tagiau

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Path
cy: Llwybr

en: Vocabulary
cy: Geirfa
