Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: More
da: Mere

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Reset
da: Gendan

en: Path
da: Sti

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Show all
da: Vis alle

en: - Select -
da: - Vælg -

en: more tags
da: flere tags

en: Block count
da: Blokantal
