Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: More
de: Weitere

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Path
de: Pfad

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Show all
de: Alle anzeigen

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: more tags
de: weitere Tags

en: Filter key
de: Schlüssel filtern

en: Show reset link
de: Link zum Zurücksetzen anzeigen

en: Never show
de: Niemals anzeigen

en: Block count
de: Anzahl Blöcke
