Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: More
et: Veel

en: Tags
et: Sildid

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: Path
et: Tee

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: - Select -
et: - Vali -

en: Block count
et: Plokkide arv
