Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: More
eu: Gehiago

en: Tags
eu: Etiketak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: more tags
eu: etiketa gehiago
