Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: More
fil: marami pa

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: - Select -
fil: - Pumili -
