Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: More
hr: Više

en: Tags
hr: Oznake

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Reset
hr: Poništi

en: Path
hr: Putanja

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: - Select -
hr: - Odaberi -
