Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Description
ja: 説明

en: More
ja: 続き

en: Tags
ja: タグ

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Reset
ja: リセット

en: Path
ja: パス

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Show all
ja: すべてを表示

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: more tags
ja: タグの続き...

en: Block count
ja: ブロックカウント
