Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: More
ka: მეტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Path
ka: გზა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
