Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: More
kk: Толығырақ...

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Reset
kk: Ысыру

en: Path
kk: Жол
