Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: More
km: បន្ថែម

en: Tags
km: ស្លាក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
