Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ
