Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: More
ku: زیاتر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
