Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: More
lt: Daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
