Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: More
lv: Vairāk

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: more tags
lv: visas birkas
