Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Path
mn: Зам

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
