Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: More
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
