Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
