Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: More
nl: Meer

en: Tags
nl: Labels

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Path
nl: Pad

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: more tags
nl: meer labels

en: Block count
nl: Bloktelling
