Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: More
nn: Meir

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Path
nn: Sti
