Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: More
oc: Mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Path
oc: Camin

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
