Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Description
os: Афыст

en: More
os: Ноджы

en: Tags
os: Тегтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Reset
os: Раздæрау

en: Path
os: Фæндаг
