Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Description
pl: Opis

en: More
pl: Więcej

en: Tags
pl: Tagi

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: more tags
pl: więcej tagów

en: Block count
pl: Liczność bloku
