Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: More
ps: نور

en: Tags
ps: بچوي

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Path
ps: يونلور

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Block count
ps: غونډ شمیر
