Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: More
pt: Mais

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Reset
pt: Redefinir

en: Path
pt: Caminho

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Show all
pt: Mostrar todos

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: more tags
pt: mais tags

en: Block count
pt: Contagem de blocos
