Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: More
ro: Mai multe

en: Tags
ro: Etichete

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Reset
ro: Resetează

en: Path
ro: Cale

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Block count
ro: Numărul blocurilor
