Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Description
ru: Описание

en: More
ru: Ещё

en: Tags
ru: Теги

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Reset
ru: Сбросить

en: Path
ru: Путь

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Show all
ru: Показать все

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: more tags
ru: все теги

en: Never show
ru: Никогда не отображать

en: Block count
ru: Количество блоков
