Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Description
sl: Opis

en: More
sl: Več

en: Tags
sl: Oznake

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Path
sl: Pot

en: Vocabulary
sl: Besedišče
