Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: More
sq: Akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Path
sq: Pozicioni

en: Vocabulary
sq: Fjalori
