Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: More
ta: மேலும்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Path
ta: பாதை

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
